Detektywi PL – Oddział Wrocław

Adres biura:

Plac Solny 14/3
50-062 Wrocław
woj. Dolnośląskie
tel: +48 571 382 010

Znajdź nas na mapie:

Agencja detektywistyczna Detektywipl.pl - oddział Wrocław

Agencja detektywistyczna Detektywi.pl z siedzibą na terenie Warszawy, świadczy kompleksowe usługi detektywistyczne na obszarze całego kraju, w tym między innymi dla klientów z miasta Wrocław. Działając na rynku od wielu lat, zdobyliśmy umiejętności oraz wiedzę pozwalającą nam na prowadzenie spraw z najwyższą starannością i gwarancją jakości.

To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim profesjonalizm działania oraz indywidualne podejście do każdego klienta i każdego powierzanego nam zlecenia. W zależności od potrzeb klienta, jesteśmy w stanie prowadzić czynności w trybie Ustawy o usługach detektywistycznych lub swobodzie działalności gospodarczej. Oznacza to, że nasza oferta jest skierowana nie tylko do osób prywatnych, ale również do firm, urzędów oraz organów państwa działających na terenie miasta Wrocław. Wszystkim klientom zapewniamy najwyższe standardy ochrony danych osobowych, bezpieczeństwa danych oraz normy etyczne.

Prywatny detektyw

Jako profesjonalne i rzetelne biuro detektywistyczne, współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi prywatnymi detektywami, posiadającymi doświadczenie w realizowaniu różnego rodzaju spraw rodzinnych oraz biznesowych. Przed przystąpieniem do wykonywania zlecenia, zgodnie z Ustawą o usługach detektywistycznych, każdorazowo sporządzamy umowę, w której określamy przewidywane koszty oraz szczegółowy zakres naszych działań. Po zakończeniu zlecenia, klient otrzymuje precyzyjnie opisany materiał dowodowy z fotografiami lub nagraniami video dokumentującymi stan faktyczny, który może zostać wykorzystany jako dowód w sądzie lub pozostać wyłącznie do jego dyspozycji.

Biuro detektywistyczne

Doskonała znajomość branży, a także wieloletnia obecność na rynku sprawiają, że każdy nasz prywatny detektyw z zaangażowaniem, precyzją i dociekliwością, prowadzi różnego rodzaju sprawy, wchodzące w zakres działalności zgodnie z treścią Ustawy o usługach detektywistycznych. W działaniach operacyjnych wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, siatkę powiązań osobowych oraz zdobyte do tej pory doświadczenie. Współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi specjalistami w swoim fachu, odznaczającymi się wyjątkową skutecznością i elastycznością, dostosowującymi się zawsze do specyficznych wymagań prowadzonej sprawy.

Usługi biura detektywistycznego Detektywipl.pl we Wrocławiu

Biuro detektywistyczne Detektywipl.pl świadczy szeroki zakres usług, które w rzetelny i profesjonalny sposób wspierają między innymi prowadzenie takich spraw, jak procesy rozwodowe i udowadnianie zdrady małżeńskiej, poszukiwanie osób, windykacja należności, kontrola pracowników czy wykrywanie podsłuchów. Nie działamy jak tradycyjne agencje detektywistyczne - licencjonowani detektywi z naszej firmy mają o wiele szersze możliwości niż zwykłe wywiadownie gospodarcze. Dzięki temu jesteśmy w stanie nie tylko zweryfikować stan majątkowy spółek lub osób prowadzących działalność gospodarczą, ale także ustalić składniki wchodzące w skład prywatnego majątku właścicieli, członków zarządu czy ich rodzin. Są to bardzo często kluczowe dane, praktycznie niezbędne do trafnej oceny wiarygodności finansowej, zdolności kredytowej oraz do przeprowadzenia efektywnych działań windykacyjnych.