Detektywi PL Sp. z o.o. to ogólnopolska agencja detektywistyczna z główną siedzibą na terenie miasta Warszawa, oparta na pracy doświadczonych i licencjonowanych detektywów. Naszą misją od samego początku funkcjonowania na rynku jest wyznaczanie standardów niesienia pomocy wszystkim tym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji. Jesteśmy w stanie rozwiązywać najtrudniejsze problemy, realizując nawet najbardziej skomplikowane sprawy. Detektywi PL wyznacza najwyższe standardy w detektywistyce. Dla naszej agencji każdy problem jest poważny, więc podchodzimy do zleceń indywidualnie i z maksymalnym zaangażowaniem.

Nie funkcjonujemy jak tradycyjne firmy detektywistyczne, ale specjalizujemy się w różnych obszarach prawa: gospodarczego, cywilnego, karnego, rodzinnego, itp. Naszą działalność cechuje profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem i zaufaniem – każdy nasz klient może liczyć na indywidualne podejście oraz pełną dyskrecję. Wykorzystując nowatorski sprzęt oraz najnowocześniejsze technologie, możemy przeprowadzić skuteczne rozwiązanie sprawy w niezwykle krótkim czasie.

O tym, czy prywatny detektyw jest skuteczny, świadczy przede wszystkim ilość rozwikłanych spraw, a firma detektywistyczna Detektywi PL Sp. z o.o. może poszczycić się doprowadzeniem do końca wielu skomplikowanych sytuacji. Wszystkie czynności zatrudniani przez nas prywatni detektywi wykonują zawsze zgodnie z obowiązującym prawem, w oparciu o posiadane zezwolenia i licencje.

Nasza agencja detektywistyczna została wpisana do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych, prowadzonego przez Ministra Spraw Wewnętrznych pod numerem RD-145/2015.