Detektywi PL – Białystoktel: +48 571 382 010
tel: +48 505 622 977
E-mail: biuro@detektywipl.pl

Informacja dla klientów

Jesteśmy dostępni w godzinach 8:00 - 24:00. Ponieważ dbamy o Państwa dyskrecję, prosimy przed wizytą w biurze umawiać spotkania telefonicznie.

Biuro detektywistyczne Detektywi PL w Białymstoku

Agencja detektywistyczna Detektywipl.pl, posiadająca oddział między innymi na terenie miasta Białystok, powstała z pasji do zawodu detektywa. Specjaliści zatrudniani w naszej firmie to osoby z wieloletnim doświadczeniem w kryminalistyce oraz informatyce śledczej. Lubimy, to co robimy, a to w połączeniu z fachową wiedzą zdobytą podczas świadczonych usług detektywistycznych, przekłada się na wysoki profesjonalizm działania. Naszym klientom proponujemy szeroki zakres usług: zajmujemy się zarówno sprawami rodzinnymi, jak również biznesowymi. Po zakończeniu zlecenia zawsze przekazujemy klientowi rzetelnie sporządzoną pełną dokumentację (pisemną oraz multimedialną), która może stanowić materiał dowodowy w procesie sądowym.

Kiedy pomoże nasz prywatny detektyw?

Jako profesjonalna i dynamicznie rozwijająca się agencja detektywistyczna, zawsze jesteśmy maksymalnie skoncentrowani na potrzebach i oczekiwaniach naszych Klientów. Pracują dla nas wyłącznie doświadczeni i licencjonowani prywatni detektywi, dążący do tego, aby przekazywać Państwu wyłącznie sprawdzone i rzetelne informacje, które będą mogły stanowić niepodważalny materiał dowodowy.

Naszym działaniom towarzyszą nie tylko przepisy prawa, ale także szeroko pojęta dyskrecja, która rozpoczyna się już na etapie przyjmowania zlecenia. Informacje, jakie otrzymujemy, wykorzystujemy tylko dla dobra naszych klientów. Prowadząc biuro detektywistyczne z oddziałem w Białymstoku, zajmujemy się przede wszystkim sprawami rodzinnymi i rozwodowymi, poszukiwaniem zaginionych osób i utraconego mienia, a także ustaleniami majątkowymi. Podejmujemy się również wykrywania podsłuchów, badania wiarygodności osób, przeprowadzania wywiadów gospodarczych oraz działań z zakresu informatyki śledczej.

Agencja detektywistyczna w Białymstoku

Działając jako biuro detektywistyczne obsługujemy Klientów z całej Polski, w tym między innymi z miasta Białystok. Usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak również do podmiotów gospodarczych, instytucji oraz organów państwa. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych prowadzonej przez Ministra Spraw Wewnętrznych, a nasze działania są objęte ubezpieczeniem OC. Nasza firma jest w pełni legalną agencją detektywistyczną, spełniającą wszelkie wymagane normy do prowadzenia czynności na terenie całego kraju.

Usługi realizowane przez biuro detektywistyczne

W ramach naszej działalności proponujemy Państwu profesjonalne i skuteczne usługi detektywistyczne, które są prowadzone w oparciu o fachową wiedzę, wieloletnie doświadczenie oraz zaawansowany sprzęt detektywistyczny. Dzięki temu, jesteśmy w stanie błyskawicznie utrwalać materiały dowodowe oraz pozyskiwać rzetelne informacje na potrzeby prowadzonych postępowań sądowych. Poza tym, że rozwiązujemy sprawy powierzone nam przez osoby prywatne, każdy nasz prywatny detektyw realizuje usługi dla podmiotów gospodarczych i instytucji. Nasi specjaliści zajmują się między innymi weryfikacją przeszłości biznesowej osób, monitorowaniem działań pracowników (także przy użyciu technologii GPS), sprawdzaniem wykorzystywania zwolnień pracowniczych, wychwytywaniem kradzieży w firmach oraz działaniami z zakresu zwalczania nieuczciwej konkurencji.