Detektywi PL – Lublintel: +48 571 382 010
tel: +48 505 622 977
E-mail: biuro@detektywipl.pl

Informacja dla klientów

Jesteśmy dostępni w godzinach 8:00 - 24:00. Ponieważ dbamy o Państwa dyskrecję, prosimy przed wizytą w biurze umawiać spotkania telefonicznie.

Biuro detektywistyczne Detektywi Pl w Lublinie

Profesjonalna agencja detektywistyczna Detektywipl.pl świadczy usługi na terenie całej Polski, w tym między innymi na obszarze miasta Lublin. Nasz zespół tworzą wyłącznie doświadczeni pracownicy posiadający licencję detektywa, których działania charakteryzuje dyskrecja w połączeniu z wysoką skutecznością. Podejmujemy się prowadzenia spraw zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm i instytucji, również tych, które są skomplikowane i przekraczają możliwości innych agencji czy prywatnych detektywów. Nasze usługi detektywistyczne są realizowane w oparciu o zasady etyki i obowiązujące przepisy prawa, a nasi detektywi zawsze dostarczają rzetelnych i wcześniej sprawdzonych informacji oraz materiałów dowodowych.

Doświadczony, licencjonowany prywatny detektyw

Nasze biuro detektywistyczne spełnia wszelkie wymagania prawne, jakie wynikają z Ustawy o usługach detektywistycznych oraz wydanych na jej podstawie przepisów wykonawczych, co oznacza, że jesteśmy firmą działającą legalnie, w oparciu o wpis do rejestru działalności regulowanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych, a nasze czynności są objęte ubezpieczeniem OC.

Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi licencjonowanymi detektywami, którzy mają na swoim koncie setki rozwiązanych spraw. W świetle przepisów prawa każdy prywatny detektyw jest zobligowany do kierowania się zasadami etyki, lojalnością wobec zlecającego usługę oraz szczególną starannością, aby pod żadnym względem nie doszło do naruszenia wolności oraz praw człowieka i obywatela. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i fachowej wiedzy zdobytej w trakcie realizacji powierzonych nam zadań, nasza agencja detektywistyczna sprawnie i rzetelnie wykonuje zlecenia dla osób prywatnych i podmiotów gospodarczych, z zachowaniem najwyższej dyskrecji w stosunku do klientów.

Usługi detektywistyczne – zakres

Działając jako biuro detektywistyczne, oferujemy szeroki zakres usług, które wykonujemy na terenie całego kraju, w tym między innymi w mieście Lublin. Naszą ofertę kierujemy nie tylko do osób prywatnych, ale także do firm, instytucji oraz organów państwa. Najczęściej zajmujemy się sprawami rodzinnymi, a więc poszukiwaniem dowodów na niewierność współmałżonka, występowaniem w roli świadków w sprawach zawodowych, a także ustalaniem tożsamości. Każdy współpracujący z nami prywatny detektyw podejmuje się również spraw na polu biznesowym. Na specjalne życzenie klienta jesteśmy w stanie ocenić wiarygodność kontrahentów i dokumentów, ustalić miejsce pracy i źródła dochodów dłużników, przeprowadzić szczegółowy wywiad gospodarczy, a także zdobyć dowody w sprawie, w której toczy się postępowanie karne, w tym w sprawach o przestępstwa i wykroczenia skarbowe.

Biuro detektywistyczne w Lublinie

Wszystkim Klientom, którzy zgłoszą się do naszego biura, zapewniamy anonimowość i pełne bezpieczeństwo. Nie działamy jak zwykłe agencje detektywistyczne czy wywiadownie gospodarcze, dlatego jesteśmy w stanie zająć się praktycznie każdą, nawet najbardziej nietypową czy skomplikowaną sprawą. Po zakończonym zleceniu przekazujemy klientowi szczegółowo sporządzony raport wraz z materiałami dowodowymi, który może zostać wykorzystany w postępowaniu toczącym się przed sądem.