Detektywi PL – Detektyw Warszawa-Targówektel: +48 571 382 010
tel: +48 505 622 977
E-mail: biuro@detektywipl.pl

Informacja dla klientów

Jesteśmy dostępni w godzinach 8:00 - 24:00. Ponieważ dbamy o Państwa dyskrecję, prosimy przed wizytą w biurze umawiać spotkania telefonicznie.

Oferujemy usługi detektywistyczne w różnych dzielnicach Warszawy – także więc w Targówku – a także poza nią. Jako doświadczony zespół proponujemy szeroką gamę usług detektywistycznych, dostosowanych do różnorodnych potrzeb i sytuacji.

Prywatny detektyw Warszawa-Targówek

Trudnimy się między innymi:

Śledzeniem osób i mienia: pomagamy w ustaleniu lokalizacji zaginionych osób, monitorowaniu działań podejrzanych, oraz odtwarzaniu tras i miejsc, w których przebywały.

Obserwacją partnera: w przypadku podejrzeń o niewierność lub inne problemy związane z relacją partnerską, zapewniamy dyskretne śledzenie partnera w celu uzyskania niezbędnych informacji.

Zabezpieczanie dowodów: mamy również doświadczenie w gromadzeniu i dokumentowaniu dowodów w sprawach cywilnych i karnych, pomagając naszym klientom w osiągnięciu pozytywnych wyników w sądzie.

Badanie tła: przeprowadzamy gruntowne dochodzenia w celu zweryfikowania informacji o osobach i firmach, w tym sprawdzanie przeszłości kryminalnej oraz historii finansowej.

Weryfikacja pracowników: pomagamy firmom w monitorowaniu działalności pracowników w miejscu pracy, w celu zminimalizowania ryzyka kradzieży, oszustw czy nadużyć.

Oczywiście działamy w pełnej dyskrecji, mając niezbędne licencje i doświadczenie, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość usług detektywistycznych. Niezależnie od potrzeb i sytuacji, nasza oferta jest elastyczna i dostosowana do indywidualnych wymagań klientów.