Detektywi PL – Oddział Gdańsk

Adres biura:

Szafarnia 11/F8
80-755 Gdańsk
woj. Pomorskie
tel: +48 571 382 010

Znajdź nas na mapie:

Biuro detektywistyczne Detektywipl.pl - oddział Gdańsk

Biuro detektywistyczne Detektywipl.pl z oddziałem zlokalizowanym na terenie miasta Gdańsk, świadczy skuteczne usługi detektywistyczne na najwyższym poziomie, z zachowaniem zasad etyki oraz pełnej dyskrecji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, możemy także pochwalić się licznymi sukcesami zarówno w rozwiązaniu spraw rodzinnych, jak i na polu biznesowym. Jako sprawdzona agencja detektywistyczna działamy bardzo ostrożnie i w oparciu o obowiązujące przepisy prawa, dzięki czemu przygotowywane przez nas materiały dowodowe wraz ze zdjęciami i nagraniami video mogą być z powodzeniem wykorzystywane w procesach sądowych.

W jakich sprawach pomoże prywatny detektyw?

Świadcząc usługi detektywistyczne, naszą ofertę kierujemy nie tylko do osób prywatnych, ale również do firm, instytucji, podmiotów gospodarczych oraz organów państwa z Gdańska. Nasz zespół tworzą wyłącznie doświadczeni, licencjonowani prywatni detektywi, którzy nieprzerwanie doskonalą swoją umiejętności, a także doradzają i poszukują najlepszych rozwiązań dla swoich klientów. Główną działalnością naszego biura detektywistycznego jest są usługi detektywistyczne, wywiad gospodarczy, a także wiele innych czynności, mających na celu pozyskiwanie oraz przygotowywanie informacji w sposób zgodny z prawem dla każdego naszego klienta. Zapewniamy pomoc między innymi w sprawach rodzinnych, rozwodowych (zdrady, ustalenia majątkowe), karnych oraz cywilnych. Zajmujemy się zbieraniem dowodów na niewierność współmałżonka, ustalaniem źródeł dochodów i sytuacji życiowej partnera do sprawy alimentacyjnej, weryfikujemy prace opiekunek do dzieci, sprawdzamy środowisko, w jakim przebywają Państwa pociechy, itp.

Agencja detektywistyczna

Na rozrastającym się wciąż ogólnopolskim rynku, agencja detektywistyczna Detektywipl.pl wyrobiła już sobie markę firmy rzetelnej, a także szybkiej i skutecznej w prowadzonych działaniach. To, co nas wyróżnia to nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale także indywidualne podejście do każdego klienta i powierzanych nam zadań. Z pasją i zaangażowaniem podejmujemy się rozwiązywaniem nawet najbardziej nietypowych i skomplikowanych spraw, działając w oparciu o etykę i przepisy prawa. Każdy współpracujący z nami prywatny detektyw, dzięki wykorzystaniu fachowej wiedzy i najnowszych technologii, sprawnie i skutecznie utrwala, gromadzi oraz przekazuje zdobyte informacje.

Usługi detektywistyczne dla biznesu

Wśród szerokiej gamy usług detektywistycznych świadczonych przez naszą agencję z oddziałem zlokalizowanym na terenie miasta Gdańsk, znajdują się nie tylko usługi skierowane do osób prywatnych, ale także do podmiotów gospodarczych. Zatrudniani przez nas licencjonowani prywatni detektywi zajmują się przeprowadzaniem wywiadów gospodarczych, weryfikowaniem wiarygodności osób i firm, ustalaniem majątków osób prowadzących własną działalność gospodarczą, wykrywaniem podsłuchów oraz ochroną zastrzeżonych znaków towarowych. Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie przeprowadzić kontrolę wykorzystania zwolnienia lekarskiego poprzez obserwację pracownika przebywającego na zwolnieniu czy usługę tzw. „tajemniczego klienta”, poprzez wcielenie się w osobę kontrahenta – sprzedawcy, nabywcy i obserwację zachowania badanego przedstawiciela handlowego. Do każdej sprawy podchodzimy profesjonalnie oraz z największą dbałością o bezpieczeństwo klientów.