Detektywi PL – Gdańsktel: +48 571 382 010
tel: +48 505 622 977
E-mail: biuro@detektywipl.pl

Informacja dla klientów

Jesteśmy dostępni w godzinach 8:00 - 24:00. Ponieważ dbamy o Państwa dyskrecję, prosimy przed wizytą w biurze umawiać spotkania telefonicznie.

Biuro detektywistyczne Detektywi PL w Gdańsku

W życiu każdego człowieka mogą zdarzyć się sytuacje wymagające zebrania istotnych informacji, będących jednak poza zasięgiem zwykłych obywateli. W takiej sytuacji zapraszamy do naszego biura detektywistycznego w Gdańsku, gdzie znajdziesz profesjonalną pomoc w tym zakresie.

Jeśli podejrzewasz małżonka o zdradę i przygotowujesz się do procesu rozwodowego – może pomóc ci prywatny detektyw. Gdańsk to miasto, w którym nie tak łatwo się przed nami ukryć, a to umożliwia nam pozyskanie dowodów niewierności lub jej zaprzeczenie. Oferujemy obserwację osób i miejsc, a także ochronę dziecka. Dyskretnemu detektywowi dużo łatwiej będzie zdobyć informację o towarzystwie czy zajęciach dziecka niż rodzicowi. Pomagamy także w bardzo trudnych sytuacjach rodzinnych – oferujemy poszukiwanie osób. Gdańsk, choć spory, to jednak jest w zasięgu naszych możliwości, by przeprowadzić tego typu zadanie, także w przypadku porwań rodzicielskich. Oferujemy skuteczność, dyskrecję i działanie zgodne z prawem.

Przygotowaliśmy także ofertę specjalnie dla gdańskich firm. Na zamówienie możemy przeprowadzić weryfikację kontrahenta lub pracownika, by uchronić twój biznes przed potencjalnymi stratami. Warto bowiem podpisywać kontrakty i umowy tylko z  godnymi zaufania. Jeśli jednak z jakiegoś powodu kontrahent okaże się nieuczciwy, w naszej ofercie mamy specjalną usługę, jaką jest windykacja należności. Gdańsk należy do tych miast, w których współpracujemy z organami ścigania i bankami, co sprawia, że możemy działać naprawdę skutecznie i do tego zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zdobyte przez nas dowody możesz zatem spokojnie wykorzystać w sądzie. Możemy pomóc także, gdy podejrzewasz swoich obecnych pracowników o nielojalność. Zweryfikujemy, czy zwolnienie lekarskie nie jest czasem przedłużeniem urlopu. A jeśli obawiasz się konkurencji, która mogłaby ukraść twoje rozwiązania biznesowe, przeprowadzimy dla ciebie akcję wykrywania podsłuchów i zabezpieczymy twoje sale konferencyjne.

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać od nas ofertę dostosowaną do twoich aktualnych potrzeb.