Detektywi PL – Katowicetel: +48 571 382 010
tel: +48 505 622 977
E-mail: biuro@detektywipl.pl

Informacja dla klientów

Jesteśmy dostępni w godzinach 8:00 - 24:00. Ponieważ dbamy o Państwa dyskrecję, prosimy przed wizytą w biurze umawiać spotkania telefonicznie.

Biuro detektywistyczne Detektywi PL w Katowicach

W życiu wielu osób zdarzają się sytuacje nietypowe, trudne i wymagające profesjonalnej interwencji, do których warto wynająć biuro detektywistyczne. Katowice również stanowią obszar naszych działań, więc nie czekaj i skontaktuj się z nami.

W naszej ofercie znajdziesz usługi przygotowane z myślą o klientach indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców. Każdą sprawą zajmujemy się z pełnym zaangażowaniem i zachowaniem dyskrecji. Zatrudniamy najlepszych profesjonalistów w Polsce, którzy bez wahania podejmą się rozwiązania twojej sprawy. Podejrzewasz małżonkę o zdradę? Nasi specjaliści zbiorą materiał dowodowy, który to potwierdzi lub rozwieje twoje wątpliwości. Zebrane przez nas materiały zostaną przygotowane także pod katem ewentualnego procesu rozwodowego. Możesz zwrócić się do nas także w innych kwestiach: na przykład, gdy podejrzewasz, że twoje dziecko wpadło w nieodpowiednie towarzystwo. Zweryfikujemy to dla ciebie, byś mógł podjąć odpowiednie kroki. W ofercie mamy także poszukanie osób. Katowice oraz ich okolica to dla nas miejsce pracy: przeszukujemy je dokładnie, gromadząc materiały i informacje dotyczące pobytu zaginionej osoby. Oferujemy także wsparcie psychologiczne dla rodziny w tak trudnej sytuacji.

Katowiccy przedsiębiorcy mogą skorzystać z naszej nowej usługi, jaką jest wykrywanie podsłuchów. Już dziś zadbaj o to, by konkurencja nie wykradła twojego know-how i zabezpiecz przed podsłuchami swoje sale konferencyjne w siedzibie firmy w Katowicach. Sprawdzimy dla ciebie twoich potencjalnych kontrahentów i pracowników, sprawnie i dyskretnie przeprowadzimy dla ciebie wywiad gospodarczy. Katowice jako siedziba wielu firm to doskonałe miejsce pracy dla prywatnego detektywa specjalizującego się w sprawach finansowych i ekonomicznych. Jeśli jednak już nawiązałeś relację z nieuczciwym kontrahentem, także i wtedy możesz liczyć na naszą pomoc. Windykacja należności to jedna z naszych sztandarowych usług. Współpracujemy z bankami i organizacjami finansowymi oraz odpowiednim organami państwowymi, dzięki czemu dysponujemy szerokim wachlarzem możliwości, by pomóc ci odzyskać należności.

Nasi detektywi w Katowicach są gotowi, by pomóc ci w każdej trudnej i wymagającej profesjonalnego działania sytuacji. Napisz do nas, a przygotujemy dla ciebie odpowiednią ofertę.