Detektywi PL – Oddział Katowice

Adres biura:

Mickiewicza 29
40-085 Katowice
woj. Śląskie
tel: +48 571 382 010

Znajdź nas na mapie:

Biuro detektywistyczne Detektywipl.pl - oddział Katowice

Biuro detektywistyczne Detektywipl.pl zostało założone po to, aby pomagać ludziom znajdującym się w trudnych sytuacjach, zarówno w życiu prywatnym, jak i biznesowym. Chociaż siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie, podejmujemy się zleceń dla klientów z całej Polski, w tym między innymi z miasta Katowice. Przez lata działalności na rynku udało nam się zbudować sieć kontaktów, dzięki którym jesteśmy w stanie błyskawicznie dotrzeć do rzetelnych i sprawdzonych źródeł informacji. Każdy współpracujący z nami licencjonowany prywatny detektyw świadczy najwyższej jakości usługi detektywistyczne dla klientów prywatnych i instytucjonalnych, działając w oparciu o etykę i obowiązujące przepisy prawa.

Prywatny detektyw

Wszystkie gałęzie świadczonych przez naszą firmę detektywistyczną usług są ze sobą ściśle powiązane, a wykonując je profesjonalnie i kompleksowo, zapewniamy klientom indywidualne podejście oraz sprawną obsługę. Elastycznie dopasowujemy się do potrzeb zgłaszanych przez klienta, a każdą sprawę traktujemy z należytą starannością i zaangażowaniem. Siedziba naszej agencji mieści się na terenie Warszawy, ale nasz prywatny detektyw przyjmie od Państwa zlecenie z całego kraju, w tym między innymi z miasta Katowice. Dzięki temu, że działamy w oparciu o przepisy prawa, dokumentacja, jaką przygotowują nasi detektywi, może posłużyć jako dowód w sądzie lub pozostać wyłącznie do Państwa dyspozycji. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i posługujemy się zaawansowanymi technikami detektywistycznymi, dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować materiał dowodowy najwyższej jakości.

Agencja detektywistyczna

Przez wiele lat pracowaliśmy i nieustannie pracujemy na to, aby usługi detektywistyczne, jakie świadczy nasza firma wyróżniały się zarówno kompleksowością, jak również indywidualnym podejściem detektywów do podejmowanych zleceń. Dzięki bogatemu doświadczeniu i fachowej wiedzy, zajmujemy się nawet najbardziej skomplikowanymi sprawami, zapewniając Państwu pełną satysfakcję z usług detektywistycznych. Główną zasadą naszej działalności jest etyka oraz lojalność wobec klientów, którzy powierzają nam swoje sprawy. Nie działamy jak zwykłe agencje detektywistyczne – swoje istnienie na rynku opieramy na wpisie do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych, wydanym przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.

Usługi świadczone przez naszą agencję detektywistyczną

Ogólnopolska agencja detektywistyczna Detektywipl.pl świadczy profesjonalne usługi zarówno dla osób prywatnych, jak również dla firm, instytucji oraz organów państwa z Katowic. Nasz zespół składa się wyłącznie z doświadczonych i licencjonowanych prywatnych detektywów, których największą zaletą jest nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale także ogromne zaangażowanie w każdą powierzaną sprawę i pasja związana z wykonywanym zawodem. Najczęściej prowadzone sprawy przez naszych detektywów to między innymi sprawy rozwodowe, poszukiwanie osób zaginionych oraz poszukiwanie spadkobierców. Zajmujemy się także weryfikowaniem pracowników, ustalaniem adresów, wywiadem gospodarczym, sprawdzaniem kandydatów do pracy oraz ustaleniami majątkowymi.