Detektywi PL – Krakówtel: +48 571 382 010
tel: +48 505 622 977
E-mail: biuro@detektywipl.pl

Informacja dla klientów

Jesteśmy dostępni w godzinach 8:00 - 24:00. Ponieważ dbamy o Państwa dyskrecję, prosimy przed wizytą w biurze umawiać spotkania telefonicznie.

Biuro detektywistyczne Detektywi Pl w Krakowie

Jeśli szukasz prywatnego biura detektywistycznego w Krakowie, to dobrze trafiłeś. Nasi licencjonowani detektywi podejmą się rozwiązania nawet najtrudniejszej sprawy. Dla naszych krakowskich klientów mamy przygotowaną szeroką ofertę, obejmującą pomoc w sprawach cywilnych i karnych oraz wsparcie informacyjne firm i przedsiębiorców.

Pomagamy naszym Klientom przejść przez procesy rozwodowe. Kraków nie jest pod tym względem miastem wyjątkowym: i tutaj zdarzają się zdrady małżeńskie. My pomożemy ci je wykryć, a następnie zebrać materiał dowodowy: to ułatwi rozwiązanie sprawy rozwodowej z orzeczeniem o winie niewiernego małżonka. Podejmujemy się także trudnych spraw, np. porwań rodzicielskich. Jeśli zaginęła twoja bliska osoba – pomoże ci nasz prywatny detektyw. Kraków nie ma dla nas tajemnic, sprawdzimy w nim wszystkie tropy. Sprawy rodzinne bywają skomplikowane i wymagają dyskretnego działania, a my możemy zagwarantować ci profesjonalne podejście.

Mamy także ofertę dla krakowskich przedsiębiorców. Możemy pomóc w tak nieprzyjemnej kwestii, jak windykacja należności. Kraków jest nam doskonale znany: jesteśmy w stanie zlokalizować ukrywającego się dłużnika i wręczyć mu nakaz zapłaty. Zdobywamy też informacje o dłużniku, które mogą mieć wpływ na rozwój sprawy sądowej. Działamy przy tym zgodnie z prawem, ale i skutecznie. Możemy także uprzedzić ten krok i przeprowadzić dla ciebie dokładny wywiad gospodarczy dotyczący twojego kontrahenta jeszcze przed podpisaniem umowy. Nasze możliwości wykraczają tu także poza Kraków. Na zamówienie zbieramy informacje o firmie i przeprowadzamy analizę konkurencji.  Jako przedsiębiorca z pewnością interesuje cię lojalność osób, z którym prowadzisz biznes – na twoje życzenie możemy przeprowadzić także weryfikację pracownika. Kraków jako miasto uniwersyteckie przyciąga wielu studentów, którzy następnie szukają tu pracy: my możemy sprawdzić, czy twój kandydat przybył tu z dobrych pobudek i czy warto podjąć z nim współpracę.

Napisz do nas, a prześlemy ci ofertą przygotowaną specjalnie dla twoich potrzeb.