Detektywi PL – Łódźtel: +48 571 382 010
tel: +48 505 622 977
E-mail: biuro@detektywipl.pl

Informacja dla klientów

Jesteśmy dostępni w godzinach 8:00 - 24:00. Ponieważ dbamy o Państwa dyskrecję, prosimy przed wizytą w biurze umawiać spotkania telefonicznie.

Biuro detektywistyczne Detektywi PL w Łodzi

Agencja detektywistyczna z oddziałem zlokalizowanym na terenie miasta Łódź oferuje profesjonalne usługi detektywistyczne na terenie całego kraju. Biuro Detektywi PL funkcjonuje w oparciu o wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych prowadzonego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych, licencjonowanych detektywów, pracowników ochrony oraz specjalistów informatyki śledczej, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu fachową pomoc w rozwiązywaniu nawet najbardziej nietypowych czy skomplikowanych spraw. Nie działamy jak zwykłe agencje detektywistyczne i wywiadownie gospodarcze - nasze biuro posiada ubezpieczenie OC, co zapewnia nam i naszym klientom pełną gwarancję cywilnej ochrony prawnej.

Doświadczony prywatny detektyw

Każdy współpracujący z nami licencjonowany prywatny detektyw oferuje kompleksowe rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie, fachowa wiedza oraz rozległa sieć kontaktów umożliwiają nam na sprawne dotarcie do niezbędnych w naszej dziedzinie informacji. Wszystkie powierzane nam zlecenia traktujemy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, poświęcając sprawom tyle czasu, ile wymaga ich pozytywna realizacja.

Wykonując usługi detektywistyczne dla klientów z miasta Łódź i innych regionów kraju, działamy w oparciu o zasady etyki, przepisy prawne oraz ścisłą poufność. Daje to gwarancję, że zarówno przedmiot umowy, zakres czynności, jak również wszelkie dane osobowe, pozostają do naszej wiadomości. Po wykonanej usłudze zawsze sporządzamy rzetelne sprawozdanie, do którego dołączamy fotografie, nagrania video i inne materiały. Przekazana dokumentacja może posłużyć jako dowód w toczącej się sprawie sądowej.

Kompleksowe usługi detektywistyczne

Długookresowe doświadczenie, pasja oraz wieloletnia praktyka, poparta najwyższej jakości sprzętem pozwalają nam na sprawne i skuteczne działanie. Zakres usług, jakie proponuje nasze biuro detektywistyczne jest bardzo szeroki. Podejmujemy się realizacji zleceń zarówno dla osób prywatnych, jak również dla podmiotów gospodarczych, instytucji oraz organów państwa.

Usługi detektywistyczne, jakie możemy zaproponować klientom indywidualnym to między innymi sprawy rozwodowe, majątkowe i rodzinne, obserwacja i poszukiwanie mienia, odzyskiwanie danych z telefonów, ustalanie miejsca zamieszkania oraz wywiad środowiskowy. Z kolei dla biznesu zajmujemy sprawami z takich obszarów, jak wywiad gospodarczy, audyt bezpieczeństwa firmy, informatyka śledcza oraz nieuczciwa konkurencja.

Biuro detektywistyczne

Nasze biuro detektywistyczne posiada oddział zlokalizowany na terenie miasta Łódź, jednakże działamy na obszarze całej Polski. W zależności od rodzaju i specyfiki sprawy, każdorazowo dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb i oczekiwań zleceniodawcy, aby spełnić postawione nam wymagania i dostarczyć optymalne rozwiązania. W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub elektronicznego z naszą agencją. Gwarantujemy szybką odpowiedź i możliwość dyskretnego spotkania.