Detektywi PL – Poznańtel: +48 571 382 010
tel: +48 505 622 977
E-mail: biuro@detektywipl.pl

Informacja dla klientów

Jesteśmy dostępni w godzinach 8:00 - 24:00. Ponieważ dbamy o Państwa dyskrecję, prosimy przed wizytą w biurze umawiać spotkania telefonicznie.

Biuro detektywistyczne Detektywi PL w Poznaniu

Każdemu może przytrafić się sytuacja, w której jedynym rozwiązaniem wydaje się prywatny detektyw. Poznań to kolejne miasto, w którym znajdziesz nasze biuro detektywistyczne, dlatego w takim momencie skontaktuj się z nami.

Jesteśmy gotowi pomóc ci w trudnych sprawach rodzinnych, takich jak ustalanie miejsce pobytu w przypadku zaniechania obowiązku alimentacyjnego czy porwania rodzicielskiego. Przeprowadzamy badania genetyczne w celu ustalenia ojcostwa i pokrewieństwa. Oferujemy swoje usługi również w przypadku zaginięć: poszukiwania osób w Poznaniu oraz całym kraju są naszą specjalnością. Ustalamy miejsce pobytu osób  także w sytuacji postępowania spadkowego, ale pomożemy ci i wtedy, gdy poszukujesz dawno nie widzianych znajomych, z którymi kontakt urwał się bardzo dawno.  Jedną z popularniejszy usług jest wykrywanie dowodów zdrady. Poznań dysponuje niewieloma miejsca, w których można byłoby ukryć się przed naszymi detektywami. Zebrane materiały mogą posłużyć ci później w czasie procesu rozwodowego w celu uzyskania orzeczenia o winie.

Najczęstszym problemem poznańskich firm są nieuczciwi kontrahenci. Przedsiębiorcy zwykle nie mają zbyt wielu narzędzi, by odzyskać zaległe kwoty, dlatego właśnie w naszej ofercie znalazła się windykacja należności. Dzięki ścisłej współpracy z organizacjami finansowymi i odpowiednimi urzędami oraz organami ścigania dysponujemy szeregiem możliwości, by skutecznie zdobyć informacje użyteczne w przypadku sprawy sądowej. Ustalamy miejsce pobytu dłużnika, który nie odbiera wezwań do zapłaty; weryfikujemy także podany przez niego stan posiadania, abyś mógł odzyskać swoje pieniądze.  W trosce o dobro twojego biznesu możemy zaoferować ci również wykrywanie podsłuchów. Poznań jest miastem, w którym siedziby mają firmy różnej wielkości i każda z nich chce być najlepsza na rynku. Dlatego powinieneś zabezpieczyć się przed wykradaniem informacji. Sprawdzimy twoje sale konferencyjne, gabinety zarządu i samochodu firmowe pod kątem obecności nadajników radiowych.

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać ofertę przygotowaną pod katem twoich potrzeb. Nasi detektywi zajmą się twoją sprawą profesjonalnie i jednocześnie z pełną dyskrecją.