Detektywi PL – Oddział Poznań

Adres biura:woj.
tel: +48 571 382 010

Znajdź nas na mapie:

Prywatny detektyw - oddział Poznań

Agencja detektywistyczna Detektywipl.pl, obsługująca między innymi klientów z miasta Poznań, została założona z myślą świadczenia profesjonalnych usług detektywistycznych zarówno dla osób fizycznych, jak również dla firm, instytucji i organów państwowych. Gwarancją skuteczności prowadzonych przez nas działań jest nie tylko bogata wiedza merytoryczna, ale także wieloletnie doświadczenie zdobyte w trakcie dotychczasowego funkcjonowania biura. Dzięki temu, że posiadamy szeroką bazę kontaktów, każdy współpracujący z nami prywatny detektyw jest w stanie podejmować czynności na terenie całego kraju. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy sobie bezpieczeństwo i zadowolenie klientów, dlatego wszystkim zgłaszającym się do nas osobom gwarantujemy pełną dyskrecję oraz anonimowość, od początku, aż do całkowitego zakończenia sprawy.

Agencja detektywistyczna

Na rynku istnieją różne agencje detektywistyczne, ale nie wszystkie mogą poszczycić się wieloletnim doświadczeniem oraz wysoką skutecznością prowadzonych spraw. My, jako sprawdzona i profesjonalna firma, zatrudniająca wyłącznie licencjonowanych detektywów, dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć usługi detektywistyczne na najwyższym poziomie. W naszych działaniach operacyjnych wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie oraz wysokiej klasy sprzęt renomowanych marek, dzięki czemu jesteśmy w stanie zebrać dla Państwa rzetelny materiał dowodowy. Jest on dostarczany razem ze zdjęciami i/lub nagraniami video, mającymi na celu dokumentację stanu aktualnego. Materiał, który przedstawi nasz licencjonowany prywatny detektyw, może posłużyć jako dowód w sprawie, na przykład rozwodowej, o alimenty, itp.

W czym pomoże nasze biuro detektywistyczne?

Prowadząc biuro detektywistyczne i realizując zlecenia między innymi dla klientów z miasta Poznań, zajmujemy się praktycznie wszelkiego rodzaju sprawami, podejmując się nawet nietypowych i skomplikowanych zleceń. Udało nam się stworzyć firmę, którą wyróżnia nie tylko indywidualne podejście do każdego zadania, ale także kompleksowość działania. Dzięki temu nasi prywatni detektywi są w stanie zaoferować Państwu pomoc w każdej sprawie, bez względu na to, czy dotyczy ona życia rodzinnego czy prowadzonej działalności gospodarczej. Możemy z pełną odpowiedzialnością zaświadczyć, iż za każdym razem dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić możliwie jak największą skuteczność podczas prowadzonego śledztwa.

Usługi detektywistyczne dla klientów prywatnych i firm

Nieustannie od wielu lat świadczymy kompleksowe usługi detektywistyczne, działając na zlecenie osób prywatnych oraz firm, instytucji i organów państwa z Poznania. Do najczęściej prowadzonych spraw przez naszych detektywów należą przede wszystkim sprawy rozwodowe i rodzinne, w trakcie których gromadzimy materiały mogące stanowić kluczowe dowody podczas sprawy o rozwód, zwłaszcza z orzekaniem o winie. Nasza oferta jest skierowana także do podmiotów gospodarczych. W ramach usług detektywistycznych dla firm zajmujemy się między innymi takimi sprawami, jak poszukiwanie majątku dłużnika, weryfikacja partnerów biznesowych, badanie wiarygodności partnerów handlowych oraz zbieranie dokumentów i informacji w sprawie, w której toczy się postępowanie administracyjne lub sądowe.