Obserwacje

Ludzie zgłaszają się o pomoc do prywatnego detektywa w przeróżnych sprawach, bardzo często delikatnych, wstydliwych, związanych z tajemnicami i kłopotami rodzinnymi. Prywatne osoby najczęściej decydują się na zlecenie agencjom detektywistycznym obserwacji osób i miejsc. Cele takiej obserwacji mogą być różnorodne. Może być to chęć poznania czyjegoś miejsca pobytu, prawdy o ewentualnej zdradzie, zdobycia informacji, czy dziecko lub inna im bliska osoba nie przebywa w towarzystwie osób z tzw. półświatka. Detektyw po zakończeniu każdego dochodzenia jest zobowiązany do przygotowania szczegółowego raportu.

Obserwacja osób

Każde zlecenie realizowane w biurze detektywistycznym jest inne i staramy się traktować je indywidualnie. Obserwacja osób może trwać zarówno kilka godzin, jak i kilka tygodni. Wszystko zależy od tego, jakie warunki postawił Klient i jakie chce zebrać informacje. Detektyw po wnikliwej analizie zachowania obserwowanej osoby tworzy raport, z którym zaznajamia się jedynie Klient (wszelkie zebrane dane są poufne). Klienci naszej agencji detektywistycznej mogą mieć pewność, że nasza praca będzie przeprowadzona w sposób w pełni profesjonalny, a zebrane dane będą w pełni wiarygodne.

Obserwacja miejsc

W naszej firmie detektywistycznej przyjmujemy również zlecenia dotyczące obserwacji miejsc. One również często dotyczą kwestii związanych z ustaleniem czyjegoś miejsca pobytu czy pracy. Czasem to sprawa małżonka, czasem innego członka rodziny. Podejmujemy się także obserwacji czyjegoś domu pod nieobecność właścicieli, sprawdzając na przykład, jak pracuje nowa niania, czy też jak sprawują się starsze dzieci pod naszą nieobecność.

Profesjonalna praca detektywistyczna

Jako prywatni detektywi staramy się przede wszystkim chronić tajemnicę Klienta. Oferujemy mu możliwość wglądu w efekty naszej pracy na każdym jej etapie. Chętnie także odpowiadamy na wszelkie pytania i potrafimy dostosować naszą ofertę do bieżących potrzeb Klienta. Działamy oczywiście z wykorzystaniem najnowszych metod pracy detektywistycznej i sprzętu umożliwiającego wykonanie ewentualnych nagrań czy zdjęć (które dołączamy do raportu z efektami śledztwa).

Zobacz cennik