Ochrona transportów i paliwa + monitoring GPS pojazdów

Profesjonalne biura detektywistyczne oferują swoim Klientom bardzo często pomoc w zakresie ochrony osób i mienia. W zakres zleceń wchodzą więc także te, w których detektywi zajmują się obserwacją osób i pojazdów, a także weryfikacją pracowników lub przyszłych wspólników czy poszukiwaniem mienia. Profesjonalne firmy detektywistyczne oferują swoją pomoc w przypadkach kradzieży mienia, nadużyć czy napadów. Doświadczenie pozwala nam nie tylko chronić Klienta przed zagrożeniem, ale także mu przeciwdziałać i je przewidywać.

Ochrona transportu i paliwa

Nasze biuro detektywistyczne zajmuje się także sprawami ochrony transportów oraz paliwa. Dysponujemy wysoce specjalistycznymi i nowoczesnymi rozwiązaniami, które pozwalają na kompetentne wywiązanie się ze wszelkiego typu zleceń związanych z ochroną transportu. Nie obawiamy się przyjąć żadnego, działamy sprawnie i każde realizujemy w pełni profesjonalnie, kończąc je zawsze pełnym raportem dla Klientów.

Monitoring GPS pojazdów

Nasza firma detektywistyczna dysponuje profesjonalnym sprzętem z zakresu monitoringu, w tym urządzeniami umożliwiającymi lokalizację całej floty pojazdów, co ułatwia dużym firmom nadzór nad nią oraz systemem dostaw. Takie urządzenia i ich nowoczesne oprogramowania pozwalają każdemu przedsiębiorstwu znacznie usprawnić kontrolę, a zatem i planowanie pracy kierowców, obniżając koszty eksploatacji i podnosząc bezpieczeństwo przewożonych towarów. Przyjmujemy także zlecenia od prywatnych osób, które są zainteresowane monitoringiem GPS.

Zalety profesjonalnego monitoringu

Wykazano, że dzięki monitorowaniu pojazdów GPS firmy notują znaczne zyski, dzięki zmniejszonemu zużyciu paliwa, zwiększeniu wydajności pracy i poprawieniu terminowości wykonywanych zleceń. Ułatwia to także czynności formalne związane z rozliczaniem się kierowców zarówno z czasu pracy, jak i poziomu zużycia paliwa. Dlatego zatrudnienie do pracy firmy detektywistycznej w celu monitorowania transportu i monitoringu pojazdów (szczególnie w dłuższej perspektywie) okazuje się w pełni opłacalne.

Zobacz cennik