Zbieranie informacji w sprawach cywilnych i karnych

Licencjonowany, doświadczony detektyw jest w stanie zdobyć każdą informację. Niezależnie od tego, czy dotyczy ona kogoś obcego, czy członka rodziny Klienta. Niezależnie także od tego, czy to informacja zbierana na prywatne potrzeby Klienta, czy w związku z prowadzonym śledztwem lub sprawą sądową. Mimo iż prywatny detektyw nie ma dostępu do policyjnych baz danych, jest w stanie działać szybko i skutecznie. Może na zlecenie dokonać szczegółowej obserwacji danej osoby, sprawdzić jej powiązania ze światkiem przestępczym lub nawet udowodnić dokonanie przez tę osobę przestępstwa (w takim przypadku detektywi często współpracują z organami ścigania).

Dyskrecja przede wszystkim

Badania detektywistyczne muszą być zawsze przeprowadzane dyskretnie, co jest możliwe dzięki fachowości działań detektywów oraz zastosowaniu przez nich najnowocześniejszego sprzętu i metod. Jest tak i w wypadku wywiadu środowiskowego, i w przypadku przeprowadzania obserwacji. Aby wykonać je profesjonalnie, należy wykazywać się nie tylko sporymi umiejętnościami, ale także posiadać pewne konkretne cechy charakteru (np. być cierpliwym, skrupulatnym, a także niezwykle odpornym na stres).

Wykwalifikowani pracownicy

Oczywiście pracownicy naszej firmy to wykwalifikowani, licencjonowani detektywi. Nie tylko posiadają wskazane cechy, ale także stosowne uprawnienia. Pracują zawsze w granicach prawa, ale skutecznie. Zapewniamy, że detektyw nie może udostępniać zbieranych informacji osobom trzecim. Może tylko zbierać i przetwarzać dane bez wiedzy i zgody osób zainteresowanych w takim samym zakresie, jak każdy inny obywatel. W naszej agencji detektywistycznej kładzie się duży nacisk na dyskrecję i poufność danych. Nie wynika to jedynie ze stosowania się do przepisów prawa i zasad moralnych. Wiemy, że od tego może zależeć poczucie bezpieczeństwa naszych Klientów.

Szeroki zakres usług

Nasze biuro detektywistyczne nie boi się żadnego zlecenia. Zbieramy informacje dotyczące spraw sądowych, obserwujemy na zlecenie wskazane osoby i miejsca, zajmujemy się także windykacją należności oraz wieloma innym sprawami. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, a w razie pytań służymy pomocą w rozwikłaniu wszelkich wątpliwości.

Zobacz cennik