Ustalenia majątkowe

Biura detektywistyczne bardzo często współpracują z organami ścigania w sprawach dotyczących osób zaginionych czy utraconego mienia. Pomagamy szukać dłużników, ukrywających się współmałżonków, którzy zalegają z alimentami lub osób które ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości czy windykatorem. W każdym przypadku działamy równie profesjonalnie i skutecznie oraz dbamy o pełną dyskrecję.

Ustalenia spadkowe

Czasem do biura detektywistycznego zgłaszają się osoby, które chcą odnaleźć członka bliższej lub dalszej rodziny. Nierzadko sprawa dotyczy ustaleń spadkowych. U notariusza powinny pojawić się wszystkie osoby, których dotyczy spadek. Jeśli trudno nam ustalić miejsce ich pobytu, czy w ogóle jeśli utraciliśmy lub nie mieliśmy z nimi nigdy kontaktu, warto zwrócić się o pomoc do prywatnego detektywa. Ustalenia spadkowe są dość skomplikowane, szczególnie gdy osoba zmarła nie pozostawiła testamentu. W takim wypadku konieczna jest zawsze identyfikacja i odnalezienie osób, będących bliskimi jej krewnymi. Agencje detektywistyczne, takie jak nasza, podejmują się w takich przypadkach ich odnalezienia. Jest to możliwe, nawet jeśli zmieniły nazwisko lub są całkowicie nieznane pozostałym spadkobiercom. Jako detektywi pomagamy także w ustaleniu (czy potwierdzeniu) pokrewieństwa na potrzeby postępowań spadkowych.

Ustalenia towarzyskie

Firmy detektywistyczne pomagają swoim Klientom odnaleźć utracona rodzinę, przyjaciół którzy przestali się odzywać, dawnych sąsiadów lub bliskich, z którymi los ich dawno rozdzielił. Detektywi mogą także przeprowadzać obserwację, by ustalić z kim dana osoba przebywa i czy jest bezpieczna (tego typu zlecenia dotyczą bardzo często zatroskanych rodziców wobec buntowniczych zachowań ich dzieci).

Ustalenia zawodowe

Agencje detektywistyczne zajmują się także ustaleniami z zakresu miejsc pracy. Dlatego i my realizujemy zlecenia mające na celu ustalenie czyjegoś miejsca zatrudnienia, miejsca prowadzenia działalności gospodarczej lub weryfikację doświadczenia zawodowego wskazanej osoby. Możemy także “prześwietlić" czyjegoś przyszłego kontrahenta lub współpracownika, jeśli nasz Klient ma wątpliwości co do jego przeszłości, płynności finansowej, itp.

Zobacz cennik