Detektywi PL – Wrocławtel: +48 571 382 010
tel: +48 505 622 977
E-mail: biuro@detektywipl.pl

Informacja dla klientów

Jesteśmy dostępni w godzinach 8:00 - 24:00. Ponieważ dbamy o Państwa dyskrecję, prosimy przed wizytą w biurze umawiać spotkania telefonicznie.

Biuro detektywistyczne Detektywi PL we Wrocławiu

Wiele spraw wymaga dyskretnej, a przy tym skutecznej pomocy: niekiedy niezbędny okazuje się prywatny detektyw. Wrocław jest siedzibą jednego z naszych biur, w którym możesz uzyskać pomoc profesjonalistów.

Zajmiemy się zadaniem, które może mieć ogromny wpływ na przyszłość twojej firmy, a jest nim weryfikacja pracownika. Wrocław jest pełen absolwentów uczelni wyższych i  ludzi szukających pracy. Nie każdy z nich będzie jednak odpowiedzialnym pracownikiem. My sprawdzimy jego przeszłość przed rozpoczęciem zatrudnienia, dzięki czemu zaoszczędzisz czas oraz pieniądze i będziesz mógł skupić się na właściwej działalności. Kolejny problem, który możesz na nas przerzucić, to windykacja należności. Wrocław to miasto, w którym współpracujemy z bankami i organami ścigania, dzięki czemu nasze działania będą skuteczne i zgodne z prawem. Zdobędziemy dla ciebie informacje o potencjalnym zatajaniu dochodu twojego dłużnika i odkryjemy miejsce, w którym ukrywa się przed odpowiedzialnością, a zebrane przez nas materiały będziesz mógł wykorzystać podczas rozprawy sądowej.

Pracujemy również dla klientów indywidualnych. Przeprowadzamy badania materiału genetycznego w celu ustalenia ojcostwa oraz badania za pomocą wariografu. Zajmujemy się także bardziej złożonymi sprawami, np. pomocą ofiarom stalkingu. Wykrywamy oraz pomagamy udowodnić przestępstwo we Wrocławiu, a zebrany materiał udostępniamy w sądzie. W ten sam sposób pomagamy w kwestiach pracowniczy przy nieuzasadnionych zwolnieniach. Możesz zlecić nam także pomoc przy sprawach rozwodowych, np. przy pozyskiwaniu dowodów zdrady. Wrocław nie jest aż tak dużym miastem, by dało się ukryć przed naszym prywatnym detektywem.  Sprawy rodzinne zajmują sporą część naszej oferty: oprócz wsparcia w procesach rozwodowych czy ustalaniu ojcostwa, pomagamy także w określeniu miejsca pobytu dziecka w czasie rozwodu czy rodzica uchylającego się od obowiązku alimentacyjnego.

Jeśli potrzebujesz pomocy profesjonalnego detektywa – zgłoś się do naszego biura detektywistycznego we Wrocławiu.